Kajaanin Uimaseura

Ota yhteyttä

JOHTOKUNTA
Esa Kärnä
Puheenjohtaja
045 206 1076
puheenjohtaja@kajaaninuimaseura.fi
Ari Karjalainen
Johtokunnan jäsen, varapuheenjohtaja
040 018 7024
ari.karjalainen71@gmail.com
Timo Orre
Johtokunnan jäsen, sihteeri
040 045 4190
timoorre68@gmail.com
Terhi Ruotsalainen
Johtokunnan jäsen
050 3013156
terhi.ruo@gmail.com
Ismo Kärkkäinen
Johtokunnan jäsen
ismo.karkkainen@outlook.com
050 057 9944
Elisa Moilanen
Johtokunnan jäsen
elisamoilaneh@gmail.com
Tiina Kemppainen
Johtokunnan jäsen
040 098 6327
tiina.k.kemppainen@hotmail.com
TOIMIHENKILÖT
Toiminnanjohtaja
Teemu Peteri
040 865 7203
teemu.peteri@kajaaninuimaseura.fi
Uimakouluihin ja harjoitusryhmiin ilmoittautuminen sekä lisätiedot
040 865 7203
harjoitusryhmat@kajaaninuimaseura.fi
Kilpailusihteeri
Antti Ylönen
050 449 2987
kilpailut@kajaaninuimaseura.fi
Taloudenhoitaja
Asta Mikkonen
040 571 1295
asta_mikkonen@hotmail.com

OHJAAJAT
Päävalmentaja, IKM
Jaana Kari
050 351 0355
jaana.kari@vuokattisportacademy.fi
Valmentaja, Kilpurit
Jyri Piispanen
040 350 9952
jyri.piispanen@gmail.com
Valmentaja, Tekniikkaralli, Pikkukilpurit, Rollo ja Vapaauinnin tekniikkaryhmä
Teemu Peteri
040 865 7203
teemu.peteri@kajaaninuimaseura.fi
Valmentaja, IKM
Harri Hakkarainen
Valmentaja, Rollo
Ari-Pekka Elo
044 421 4123
ari.elo@edukajaani.fi
Valmentaja, Rollo
Elisa Moilanen
elisamoilanenh@gmail.com
Valmentaja, Pikkukilpurit ja Uimakoulu
Emmi Hautakangas
Valmentaja, Tekniikkaralli
Kalle Heikkinen
040 300 4832
kaapo25@netti.fi
Valmentaja, Uimakoulu ja Vesiralli 3
Tiia-Maria Kuosa
Valmentaja, Tekniikkaralli
Elli Hirvonen
Valmentaja, Vesiralli 3 ja Uimakoulu
Neea Luurila
Valmentaja, Vesiralli 2
Emma Takalo
Valmentaja, Vesiralli 2
Siiri Matero
Ohjaaja, Uimakoulu
Johanna Lukkarinen
Ohjaaja, Uimakoulu
Sara Virtanen
Ohjaaja, Uimakoulu
Anni Liuski