Kajaanin Uimaseura ry – 80 vuotta uinnin asialla

Ota yhteyttä

JOHTOKUNTA
Esa Kärnä
Puheenjohtaja
045 206 1076
puheenjohtaja@kajaaninuimaseura.fi
Ari Karjalainen
Johtokunnan jäsen, varapuheenjohtaja
040 018 7024
ari.karjalainen71@gmail.com
Timo Orre
Johtokunnan jäsen, sihteeri
040 045 4190
timoorre68@gmail.com
Henna Pernu
Johtokunnan jäsen
044 288 5982
hennapernu@gmail.com
Ismo Kärkkäinen
Johtokunnan jäsen
ismo.karkkainen@outlook.com
050 057 9944
Elisa Moilanen
Johtokunnan jäsen
elisamoilaneh@gmail.com
Tiina Kemppainen
Johtokunnan jäsen, Uintiryhmäsihteeri
040 098 6327
harjoitusryhmat@kajaaninuimaseura.fi
TOIMIHENKILÖT
Antti Ylönen
Kilpailusihteeri
050 449 2987
anttiy12@gmail.com
kilpailut@kajaaninuimaseura.fi
Asta Mikkonen
Taloudenhoitaja
040 571 1295
asta_mikkonen@hotmail.com
OHJAAJAT
Tiina Kemppainen
Uintiryhmäsihteeri
040 098 6327
harjoitusryhmat@kajaaninuimaseura.fi
Jyri Piispanen
Valmentaja, Kilpurit
040 350 9952
jyri.piispanen@gmail.com
Jaana Kari
Päävalmentaja, Rollo/IKM, Vesiralli 1
050 351 0355
jaana.kari@edukajaani.fi
Amanda Hekkala
Valmentaja, Rollo/IKM
040 801 4757
hekkala.amanda@gmail.com
Jari Rajala
Valmentaja, Pikkukilpurit
040 415 9051
jari.a.rajala@gmail.com
Kalle Heikkinen
Valmentaja, Vesiralli 2
040 300 4832
kaapo25@netti.fi
Hanna Sivonen
Valmentaja, Pikkukilpurit
044 213 9991
hannariikkasofia@gmail.com
Saila Kärnä
Valmentaja, uimakoulu
sailakarna@gmail.com
Teemu Peteri
Valmentaja, Vesiralli 3, uimakoulu, triathlon
040 865 7203
teemu.peteri@hotmail.com
Ari-Pekka Elo
Valmentaja, Tekniikkaralli
044 421 4123
ari.elo@edukajaani.fi
Elisa Moilanen
Valmentaja, Tekniikkaralli
elisamoilanenh@gmail.com