Kajaanin Uimaseura

Sponsorit ja jäsenedut

Sponsorit


LähiTapiola Kainuu-Koillismaa

Osana sponsorointiyhteistyötä LähiTapiola sponsoroi Kajaanin Uimaseuraa, kun seuran jäsenet varaavat tapaamisajan vakuutustarjousta varten. Uimaseura saa korvauksen jokaisesta toteutuneesta tapaamisesta ja tehdystä tarjouksesta. Eli, jos olet miettinyt vakuutuksien päivittämistä, sinulla ei ole voimassa olevaa asiakassuhdetta LähiTapiolaan ja haluat tukea Kajaanin Uimaseuran toimintaa… Sovi tapaaminen Ismo Kärkkäisen kanssa 050 057 9944 tai [email protected] ja kerro samalla, että olet Kajaanin Uimaseuran jäsen tai tukija.


Jäsenedut

TYR verkkokauppa

Seuran jäsenet, huoltajat ja muut sidosryhmät saavat 20 %
alennuksen normaalihintaisista tuotteista TYR verkkokaupasta www.tyr.fi tekemistään ostoksista käyttämällä alennuskoodia: Kaj20aanin